Strona główna » Silniki / Sterowanie / Styczniki » Samoczynne wyłączniki silnikowe » Eaton samoczynne wyłączniki silnikowe » Samoczynne wyłączniki silnikowe PKZM » Wyłącznik silnikowy 3-biegunowy 12A PKZM0-12-EA 189904 Eaton
Polecamy
Lampa sygnalizacyjna błyskowa czerwona GW27422-135094
Lampa sygnalizacyjna błyskowa czerwona GW27422 Gewiss
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Wyłącznik silnikowy 3-biegunowy 12A PKZM0-12-EA 189904 Eaton
EATON
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 24 godziny
Kod producenta: 189904
Stan magazynowy: 120 szt.
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość: szt.
Dodaj do koszyka
  • Opis produktu
  • Pliki do pobrania (1)
  • Recenzje produktu (0)
  • Czułość na zanik fazy: Tak
  • Indeks producenta: 189904
  • Liczba biegunów: 3
  • Rodzaj przyłącza obwodu głównego: Połączenie śrubowe
  • Seria produktu: PKZM0
  • Sposób wyzwalania: Termomagnetyczny
  • Stopień ochrony (IP): IP20
  • Zakres nastawy bezzwłocznego wyzwalacza zwarciowego [A] do: 168
  • Zakres nastawy bezzwłocznego wyzwalacza zwarciowego [A] od: 168
  • Zakres nastawy wyzwalacza przeciążeniowego [A] do: 12
  • Zakres nastawy wyzwalacza przeciążeniowego [A] od: 8
  • Ze zintegrowanym stykiem pomocniczym: Nie
  • Ze zintegrowanym wyzwalaczem podnapięciowym: Nie
  • Znamionowa moc pracy przy AC-3, 230 V [kW]: 3
  • Znamionowa moc pracy przy AC-3, 400 V [kW]: 5.5000
  • Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icu przy 400 V, AC [kA]: 50
  • Znamionowy prąd ciągły Iu [A]: 12
  • Informacje techniczne Wyłącznik silnikowy 3-biegunowy 12A PKZM0-12-EA 189904 Eaton - Informacje techniczne.pdf