Strona główna » Aparatura modułowa » Wyłączniki różnicowoprądowe » Wyłącznik różnicowoprądowy 4-biegunowy 63A 0,03A typ AC IDK-A63-30-4 A9Z01463 Schneider Electric
Polecamy
Rozłącznik izolacyjny 3P 400A RIN 400 S 63-811226-011 APATOR
Rozłącznik izolacyjny 3P 400A RIN 400 S 63-811226-011. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Wyłącznik różnicowoprądowy 4-biegunowy 63A 0,03A typ AC IDK-A63-30-4 A9Z01463 Schneider Electric
SCHNEIDER ELECTRIC
Dostępność: Niedostępny
Czas wysyłki: Towar na zamówienie
Kod producenta: A9Z01463
Stan magazynowy: 0 szt.
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Chwilowo niedostępny
Powiadom mnie o dostępności
  • Opis produktu
  • Pliki do pobrania (3)
  • Recenzje produktu (0)
Wyłącznik różnicowoprądowy 4-biegunowy 63A 0,03A typ AC IDK-A63-30-4 A9Z01463 Schneider Electric. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • Informacje techniczne Wyłącznik różnicowoprądowy 4-biegunowy 63A 0,03A typ AC IDK-A63-30-4 A9Z01463 Schneider Electric-informacje techniczne.pdf
  • Instrukcja montażu Wyłącznik różnicowoprądowy 4-biegunowy 63A 0,03A typ AC IDK-A63-30-4 A9Z01463 Schneider Electric-instrukcja montażu.pdf
  • Deklaracja zgodności / certyfikat Wyłącznik różnicowoprądowy 4-biegunowy 63A 0,03A typ AC IDK-A63-30-4 A9Z01463 Schneider Electric-deklaracja zgodności.pdf