Strona główna » Aparatura łączeniowa » Wyłączniki nadprądowe » Wyłączniki nadprądowe 4-biegunowe (1A – 125A PLHT Seria) » Wyłącznik nadprądowy 4-biegunowy B 80A 25kA AC PLHT-B80/4 248082 EATON
Polecamy
Rozłącznik izolacyjny 3-biegunowy 250A DMV250N/3 1814408 EATON
Rozłącznik izolacyjny 3-biegunowy 250A DMV250N/3 1814408 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Wyłącznik nadprądowy 4-biegunowy B 80A 25kA AC PLHT-B80/4 248082 EATON
EATON
Dostępność: Niedostępny
Czas wysyłki: Towar na zamówienie
Kod producenta: 248082
Stan magazynowy: 0 szt.
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Chwilowo niedostępny
Powiadom mnie o dostępności
  • Opis produktu
  • Pliki do pobrania (2)
  • Recenzje produktu (0)
Wyłącznik nadprądowy 4-biegunowy B 80A 25kA AC PLHT-B80/4 248082 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.