Strona główna » Aparatura łączeniowa » Wyłączniki nadprądowe » Wyłączniki nadprądowe 4-biegunowe (0,5A - 63A FAZ Seria) » Charakterystyka C (1A-63A FAZ-C/4) » Wyłącznik nadprądowy 3-biegunowy+N charakterystyka C 16A 15kA AC FAZ-C16/3N 278975 EATON
Polecamy
Rozłącznik izolacyjny 3-biegunowy 250A DMV250N/3 1814408 EATON
Rozłącznik izolacyjny 3-biegunowy 250A DMV250N/3 1814408 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Wyłącznik nadprądowy 3-biegunowy+N  charakterystyka C 16A 15kA AC FAZ-C16/3N 278975 EATONSchematyCharakterystyki prądowo-czasowe
Wyłącznik nadprądowy 3-biegunowy+N  charakterystyka C 16A 15kA AC FAZ-C16/3N 278975 EATON
Schematy
Charakterystyki prądowo-czasowe
Czas wysyłki: 24 godziny
Kod producenta: 278975
Stan magazynowy: 18 szt.
  • Recenzje produktu (0)
Wyłącznik nadprądowy 3-biegunowy+N charakterystyka C 16A 15kA AC FAZ-C16/3N 278975 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
Seria produktu: CLS6 seria
Typ charakterystyki: Charakterystyka C
Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa: Icu=6 kA
Liczba biegunów: 4-bieguny
Prąd znamionowy: In=16 A