Strona główna » Aparatura łączeniowa » Wyłączniki nadprądowe » Wyłączniki nadprądowe 1-biegunowe (0,5A - 63A FAZ Seria) » Charakterystyka C (1A-63A FAZ-C/1) » Wyłącznik nadprądowy 1-biegunowy charakterystyka C 10A 15kA AC/DC FAZ-C10/1-DC 279126 EATON
Polecamy
Przemiennik częstotliwości Easy Altivar 310 3,0 kW 3x380...460V bez filtra EMC ATV310HU30N4E Schneider Electric
Przemiennik częstotliwości Easy Altivar 310 3,0 kW 3x380...460V bez filtra EMC ATV310HU30N4E Schneider Electric. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Wyłącznik nadprądowy 1-biegunowy  charakterystyka C 10A 15kA AC/DC FAZ-C10/1-DC 279126 EATONSchematyCharakterystyki prądowo-czasowe
Wyłącznik nadprądowy 1-biegunowy  charakterystyka C 10A 15kA AC/DC FAZ-C10/1-DC 279126 EATON
Schematy
Charakterystyki prądowo-czasowe
EATON
1 osoba kupiła 5 produktów
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 24 godziny
Kod producenta: 279126
Stan magazynowy: 90 szt.
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość: szt.
Dodaj do koszyka
  • Opis produktu
  • Pliki do pobrania (4)
  • Recenzje produktu (0)
Wyłącznik nadprądowy 1-biegunowy charakterystyka C 10A 15kA AC/DC FAZ-C10/1-DC 279126 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
Seria produktu: FAZ seria
Typ charakterystyki: Charakterystyka C
Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa: Icu=15 kA
Liczba biegunów: 1-biegun
Prąd znamionowy: In=10 A