Strona główna » Aparatura łączeniowa » Wyłączniki mocy 40A do 4000A » Eaton NZM 40A-1600A Icu 50kA » Wyłącznik mocy 80A 3-biegunowy 25kA wtykowy NZMB1-S80-SVE 112727 Eaton
Polecamy
Przemiennik częstotliwości Easy Altivar 310 22 kW 3x380...460V z filtrem EMC C3 IP20 ATV310HD22N4EF Schneider Electric
Przemiennik częstotliwości Easy Altivar 310 22 kW 3x380...460V z filtrem EMC C3 IP20 ATV310HD22N4EF Schneider Electric. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Wyłącznik mocy 80A 3P 25kA wtykowy NZMB1-S80-SVE 112727-89808
Wyłącznik mocy 80A 3-biegunowy 25kA wtykowy NZMB1-S80-SVE 112727 Eaton
Czas wysyłki: Towar na zamówienie
Kod producenta: 112727
  • Budowa urządzenia: Wykonanie wtykowe
  • Indeks producenta: 112727
  • Liczba biegunów: 3
  • Rodzaj przyłącza obwodu głównego: Inne
  • Sposób wyzwalania: Magnetyczny
  • Stopień ochrony (IP): IP20
  • Zakres nastawy bezzwłocznego wyzwalacza zwarciowego [A] do: 1120
  • Zakres nastawy bezzwłocznego wyzwalacza zwarciowego [A] od: 640
  • Znamionowa moc pracy przy AC-3, 230 V [kW]: 22
  • Znamionowa moc pracy przy AC-3, 400 V [kW]: 45
  • Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icu przy 400 V, AC [kA]: 25
  • Znamionowe napięcie pracy [V] do: 440
  • Znamionowe napięcie pracy [V] od: 440
  • Znamionowy prąd ciągły Iu [A]: 80
Wyłączniki mocy / rozłączniki mocy NZM 1, 2, 3, 4 przegląd systemu
Wyłączniki NZM do 1600 A przegląd systemu Eaton