Strona główna » Aparatura łączeniowa » Wyłączniki mocy 40A do 4000A » Eaton NZM 40A-1600A Icu 50kA » Wyłącznik mocy 800A 4-biegunowy 85kA NZMH4-4-VE800 265987 Eaton
Polecamy
Łącznik krzywkowy awaryjny 16A 3P ATEX Strefa 22(D) w puszcze aluminiowej GW70472
Łącznik krzywkowy awaryjny 16A 3P ATEX Strefa 22(D) w puszcze aluminiowej GW70472. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Wyłącznik mocy 800A 4P 85kA NZMH4-4-VE800 265987-90060
Wyłącznik mocy 800A 4-biegunowy 85kA NZMH4-4-VE800 265987 Eaton
Czas wysyłki: Towar na zamówienie
Kod producenta: 265987
  • Indeks producenta: 265987
  • Stopień ochrony (IP): IP20
  • Zakres nastawczy wyzwalacza zwarciowego zwłocznego [A] do: 8000
  • Zakres nastawczy wyzwalacza zwarciowego zwłocznego [A] od: 800
  • Zakres nastawy bezzwłocznego wyzwalacza zwarciowego [A] do: 9600
  • Zakres nastawy bezzwłocznego wyzwalacza zwarciowego [A] od: 1600
  • Zakres nastawy wyzwalacza przeciążeniowego [A] do: 800
  • Zakres nastawy wyzwalacza przeciążeniowego [A] od: 400
  • Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa lcu przy 400 V, 50 Hz [kA]: 85
  • Znamionowy prąd ciągły Iu [A]: 800
Wyłączniki mocy / rozłączniki mocy NZM 1, 2, 3, 4 przegląd systemu
Wyłączniki NZM do 1600 A przegląd systemu Eaton