Strona główna » Aparatura łączeniowa » Wyłączniki mocy 40A do 4000A » Eaton NZM 40A-1600A Icu 50kA » Wyłącznik mocy 630A 3-biegunowy 150kA NZMH3-VE630-S1 119368 Eaton
Polecamy
Przemiennik częstotliwości Easy Altivar 310 3,0 kW 3x380...460V bez filtra EMC ATV310HU30N4E Schneider Electric
Przemiennik częstotliwości Easy Altivar 310 3,0 kW 3x380...460V bez filtra EMC ATV310HU30N4E Schneider Electric. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Wyłącznik mocy 630A 3P 150kA NZMH3-VE630-S1 119368-89783
Wyłącznik mocy 630A 3-biegunowy 150kA NZMH3-VE630-S1 119368 Eaton
Czas wysyłki: Towar na zamówienie
Kod producenta: 119368
  • Recenzje produktu (0)
  • Budowa urządzenia: Urządzenie mocowane na stałe
  • Indeks producenta: 119368
  • Liczba biegunów: 3
  • Opcjonalny napęd silnikowy: Tak
  • Przyłącza obwodów głównych: Z przodu
  • Rodzaj elementu przełączającego: Dźwignia
  • Rodzaj przyłącza obwodu głównego: Połączenie śrubowe
  • Stopień ochrony (IP): IP20
  • Zakres nastawczy wyzwalacza zwarciowego zwłocznego [A] do: 4410
  • Zakres nastawczy wyzwalacza zwarciowego zwłocznego [A] od: 472
  • Zakres nastawy bezzwłocznego wyzwalacza zwarciowego [A] do: 5040
  • Zakres nastawy bezzwłocznego wyzwalacza zwarciowego [A] od: 1260
  • Zakres nastawy wyzwalacza przeciążeniowego [A] do: 630
  • Zakres nastawy wyzwalacza przeciążeniowego [A] od: 315
  • Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa lcu przy 400 V, 50 Hz [kA]: 150
  • Znamionowy prąd ciągły Iu [A]: 630
Wyłączniki mocy / rozłączniki mocy NZM 1, 2, 3, 4 przegląd systemu
Wyłączniki NZM do 1600 A przegląd systemu Eaton