Strona główna » Aparatura łączeniowa » Wyłączniki mocy 40A do 4000A » Eaton NZM 40A-1600A Icu 50kA » Wyłącznik mocy 50A 3-biegunowy 150kA NZMH2-S50 265743 Eaton
Polecamy
Wyłącznik różnicowoprądowy 4-biegunowy 40A 0,03A typ AC ID K A9Z05440 Schneider Electric
Wyłącznik różnicowoprądowy 4-biegunowy 40A 0,03A typ AC ID K A9Z05440 Schneider Electric. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Wyłącznik mocy 50A 3P 150kA NZMH2-S50 265743-89890
Wyłącznik mocy 50A 3-biegunowy 150kA NZMH2-S50 265743 Eaton
EATON
Dostępność: Niedostępny
Czas wysyłki: Towar na zamówienie
Kod producenta: 265743
Stan magazynowy: 0 szt.
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Chwilowo niedostępny
Powiadom mnie o dostępności
  • Opis produktu
  • Dowiedz się więcej
  • Recenzje produktu (0)
  • Budowa urządzenia: Urządzenie mocowane na stałe
  • Indeks producenta: 265743
  • Liczba biegunów: 3
  • Rodzaj przyłącza obwodu głównego: Połączenie śrubowe
  • Sposób wyzwalania: Magnetyczny
  • Stopień ochrony (IP): IP20
  • Zakres nastawy bezzwłocznego wyzwalacza zwarciowego [A] do: 700
  • Zakres nastawy bezzwłocznego wyzwalacza zwarciowego [A] od: 400
  • Znamionowa moc pracy przy AC-3, 230 V [kW]: 15
  • Znamionowa moc pracy przy AC-3, 400 V [kW]: 22
  • Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icu przy 400 V, AC [kA]: 150
  • Znamionowe napięcie pracy [V] do: 690
  • Znamionowe napięcie pracy [V] od: 690
  • Znamionowy prąd ciągły Iu [A]: 50
Wyłączniki mocy / rozłączniki mocy NZM 1, 2, 3, 4 przegląd systemu
Wyłączniki NZM do 1600 A przegląd systemu Eaton