Strona główna » Aparatura łączeniowa » Wyłączniki mocy 40A do 4000A » Eaton NZM 40A-1600A Icu 50kA » Wyłącznik mocy 500A 3-biegunowy 150kA NZMH3-S500 109687 Eaton
Polecamy
Rozłącznik izolacyjny 3-biegunowy 250A DMV250N/3 1814408 EATON
Rozłącznik izolacyjny 3-biegunowy 250A DMV250N/3 1814408 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Wyłącznik mocy 500A 3P 150kA NZMH3-S500 109687-89615
Wyłącznik mocy 500A 3-biegunowy 150kA NZMH3-S500 109687 Eaton
Czas wysyłki: Towar na zamówienie
Kod producenta: 109687
  • Recenzje produktu (0)
  • Budowa urządzenia: Urządzenie mocowane na stałe
  • Indeks producenta: 109687
  • Liczba biegunów: 3
  • Rodzaj przyłącza obwodu głównego: Połączenie śrubowe
  • Sposób wyzwalania: Magnetyczny
  • Stopień ochrony (IP): IP20
  • Zakres nastawy bezzwłocznego wyzwalacza zwarciowego [A] do: 5000
  • Zakres nastawy bezzwłocznego wyzwalacza zwarciowego [A] od: 3000
  • Znamionowa moc pracy przy AC-3, 230 V [kW]: 160
  • Znamionowa moc pracy przy AC-3, 400 V [kW]: 250
  • Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icu przy 400 V, AC [kA]: 150
  • Znamionowe napięcie pracy [V] do: 690
  • Znamionowe napięcie pracy [V] od: 690
  • Znamionowy prąd ciągły Iu [A]: 500
Wyłączniki mocy / rozłączniki mocy NZM 1, 2, 3, 4 przegląd systemu
Wyłączniki NZM do 1600 A przegląd systemu Eaton