Strona główna » Aparatura łączeniowa » Wyłączniki mocy 40A do 4000A » Eaton NZM 40A-1600A Icu 50kA » Wyłącznik mocy 40A 3-biegunowy 25kA wtykowy NZMB1-A40-SVE 112703 Eaton
Polecamy
Przemiennik częstotliwości Easy Altivar 310 22 kW 3x380...460V z filtrem EMC C3 IP20 ATV310HD22N4EF Schneider Electric
Przemiennik częstotliwości Easy Altivar 310 22 kW 3x380...460V z filtrem EMC C3 IP20 ATV310HD22N4EF Schneider Electric. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Wyłącznik mocy 40A 3P 25kA wtykowy NZMB1-A40-SVE 112703-89745
Wyłącznik mocy 40A 3-biegunowy 25kA wtykowy NZMB1-A40-SVE 112703 Eaton
EATON
Dostępność: Niedostępny
Czas wysyłki: Towar na zamówienie
Kod producenta: 112703
Stan magazynowy: 0 szt.
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Chwilowo niedostępny
Powiadom mnie o dostępności
  • Recenzje produktu (0)
  • Budowa urządzenia: Wykonanie wtykowe
  • Indeks producenta: 112703
  • Liczba biegunów: 3
  • Odpowiedni do montażu na szynie DIN: Tak
  • Przyłącza obwodów głównych: Z przodu
  • Rodzaj elementu przełączającego: Dźwignia
  • Rodzaj przyłącza obwodu głównego: Zacisk ramowy
  • Stopień ochrony (IP): IP20
  • Zakres nastawy bezzwłocznego wyzwalacza zwarciowego [A] do: 400
  • Zakres nastawy bezzwłocznego wyzwalacza zwarciowego [A] od: 320
  • Zakres nastawy wyzwalacza przeciążeniowego [A] do: 40
  • Zakres nastawy wyzwalacza przeciążeniowego [A] od: 32
  • Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa lcu przy 400 V, 50 Hz [kA]: 25
  • Znamionowy prąd ciągły Iu [A]: 40
Wyłączniki mocy / rozłączniki mocy NZM 1, 2, 3, 4 przegląd systemu
Wyłączniki NZM do 1600 A przegląd systemu Eaton