Strona główna » Aparatura łączeniowa » Wyłączniki mocy 40A do 4000A » Eaton NZM 40A-1600A Icu 50kA » Wyłącznik mocy 4-biegunowy 63A NZMC1-4-A63 271412 Eaton
Polecamy
Rozłącznik izolacyjny 3-biegunowy 250A DMV250N/3 1814408 EATON
Rozłącznik izolacyjny 3-biegunowy 250A DMV250N/3 1814408 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Wyłącznik mocy 4-biegunowy 63A NZMC1-4-A63 271412-89406
Wyłącznik mocy 4-biegunowy 63A NZMC1-4-A63 271412 Eaton
Czas wysyłki: Towar na zamówienie
Kod producenta: 271412
  • Indeks producenta: 271412
  • Liczba biegunów: 4
  • Odpowiedni do montażu na szynie DIN: Nie
  • Opcjonalny napęd silnikowy: Nie
  • Przyłącza obwodów głównych: Z przodu
  • Rodzaj elementu przełączającego: Dźwignia
  • Rodzaj przyłącza obwodu głównego: Zacisk ramowy
  • Seria produktu: NZM
  • Stopień ochrony (IP): IP20
  • Wbudowany napęd silnikowy: Nie
  • Z wyzwalaczem podnapięciowym: Nie
  • Zakres nastawy bezzwłocznego wyzwalacza zwarciowego [A] do: 630
  • Zakres nastawy bezzwłocznego wyzwalacza zwarciowego [A] od: 380
  • Zakres nastawy wyzwalacza przeciążeniowego [A] do: 63
  • Zakres nastawy wyzwalacza przeciążeniowego [A] od: 50
  • Ze wskaźnikiem wyłączenia: Nie
  • Zintegrowane zabezpieczenie przed zwarciem doziemnym: Nie
  • Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa lcu przy 400 V, 50 Hz [kA]: 36
  • Znamionowy prąd ciągły Iu [A]: 63
Wyłączniki mocy / rozłączniki mocy NZM 1, 2, 3, 4 przegląd systemu
Wyłączniki NZM do 1600 A przegląd systemu Eaton