Strona główna » Aparatura łączeniowa » Wyłączniki mocy 40A do 4000A » Wyłączniki powietrzne IZMX do 4000A » Wyłącznik mocy 3-biegunowy 2000A stacjonarny IZMX40B3-V20F-1 183706 Eaton
Polecamy
Przycisk sterowniczy 22mm podwójny czerwony/zielony z samopowrotem z podświetleniem 1Z 1R M22-DDL-GR-X1/X0/K11/230-W 216
Przycisk sterowniczy 22mm podwójny czerwony/zielony z samopowrotem z podświetleniem 1Z 1R M22-DDL-GR-X1/X0/K11/230-W 216509 EATON
Przycisk sterowniczy 22mm podwójny czerwony/zielony z samopowrotem z podświetleniem 1Z 1R M22-DDL-GR-X1/X0/K11/230-W 216509 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Wyłącznik mocy 3P 2000A stacjonarny IZMX40B3-V20F-1 183706-91486
Wyłącznik mocy 3-biegunowy 2000A stacjonarny IZMX40B3-V20F-1 183706 Eaton
EATON
Dostępność: Niedostępny
Czas wysyłki: Towar na zamówienie
Kod producenta: 183706
Stan magazynowy: 0 szt.
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Chwilowo niedostępny
Powiadom mnie o dostępności
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Wyłącznik mocy 3-biegunowy 2000A stacjonarny IZMX40B3-V20F-1 183706 Eaton. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • Budowa urządzenia: Kompletne urządzenie w obudowie
  • Indeks producenta: 183706
  • Liczba biegunów: 3
  • Liczba styków pomocniczych przełączających: 2
  • Odpowiedni do montażu na szynie DIN: Nie
  • Opcjonalny napęd silnikowy: Tak
  • Przyłącza obwodów głównych: Z tyłu
  • Rodzaj elementu przełączającego: Przycisk
  • Rodzaj przyłącza obwodu głównego: Połączenie szynowe
  • Seria produktu: IZMX
  • Stopień ochrony (IP): IP31
  • Wbudowany napęd silnikowy: Nie
  • Z wyzwalaczem podnapięciowym: Nie
  • Zakres nastawczy wyzwalacza zwarciowego zwłocznego [A] do: 24000
  • Zakres nastawczy wyzwalacza zwarciowego zwłocznego [A] od: 4000
  • Zakres nastawy bezzwłocznego wyzwalacza zwarciowego [A] do: 20000
  • Zakres nastawy bezzwłocznego wyzwalacza zwarciowego [A] od: 4000
  • Zakres nastawy wyzwalacza przeciążeniowego [A] do: 2000
  • Zakres nastawy wyzwalacza przeciążeniowego [A] od: 1000
  • Ze wskaźnikiem wyłączenia: Tak
  • Zintegrowane zabezpieczenie przed zwarciem doziemnym: Nie
  • Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa lcu przy 400 V, 50 Hz [kA]: 66
  • Znamionowy prąd ciągły Iu [A]: 2000
Wyłączniki powietrzne IZMX do 4000 A - IZMX16 i IZMX40
  • Możliwość testowania wyłącznika z i bez wyzwolenia, oraz generowania raportu z testu
  • Wyświetlacz LCD w standardzie każdego bloku zabezpieczeń
  • Więcej ustawień oraz zwiększona dokładność nastaw
  • Ulepszona dokładność pomiarów -> 1% odczytu