Strona główna » Aparatura łączeniowa » Wyłączniki mocy 40A do 4000A » Schneider Electric Compact NSX 15A-630A Icu: 36-150 kA » Wyłącznik mocy 3P 100A NSX100HB1 Mic5.2E LV433309 Schneider Electric
Polecamy
Łącznik krzywkowy 0-1 3-biegunowy 160A do wbudowania P5-160/EA/SVB 280922 EATON
Łącznik krzywkowy 0-1 3-biegunowy 160A do wbudowania P5-160/EA/SVB 280922 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
LV433309-Schneider-Electric
Wyłącznik mocy 3P 100A NSX100HB1 Mic5.2E LV433309 Schneider Electric
SCHNEIDER ELECTRIC
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 24 godziny
Kod producenta: LV433309
Stan magazynowy: 2 szt.
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość: szt.
Dodaj do koszyka
  • Opis produktu
  • Pliki do pobrania (1)
  • Recenzje produktu (0)
Wyłącznik mocy 3P 100A NSX100HB1 Mic5.2E LV433309 Schneider Electric. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • Karta katalogowa Wyłącznik mocy 3P 100A NSX100HB1 Mic5.2E LV433309 Schneider Electric-karta katalogowa.pdf