Strona główna » Aparatura łączeniowa » Wyłączniki mocy 40A do 4000A » Eaton NZM 40A-1600A Icu 50kA » Wyłącznik mocy 300A 3-biegunowy 36kA NZMC2-A300 107519 Eaton
Polecamy
Łącznik krzywkowy 0-1 3-biegunowy 25A do wbudowania P1-25/EA/SVB 041097 EATON
Łącznik krzywkowy 0-1 3-biegunowy 25A do wbudowania P1-25/EA/SVB 041097 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Wyłącznik mocy 300A 3P 36kA NZMC2-A300 107519-89712
Wyłącznik mocy 300A 3-biegunowy 36kA NZMC2-A300 107519 Eaton
Czas wysyłki: Towar na zamówienie
Kod producenta: 107519
  • Recenzje produktu (0)
  • Budowa urządzenia: Urządzenie mocowane na stałe
  • Indeks producenta: 107519
  • Liczba biegunów: 3
  • Odpowiedni do montażu na szynie DIN: Tak
  • Opcjonalny napęd silnikowy: Tak
  • Przyłącza obwodów głównych: Z przodu
  • Rodzaj elementu przełączającego: Dźwignia
  • Rodzaj przyłącza obwodu głównego: Połączenie śrubowe
  • Stopień ochrony (IP): IP20
  • Zakres nastawy bezzwłocznego wyzwalacza zwarciowego [A] do: 2500
  • Zakres nastawy bezzwłocznego wyzwalacza zwarciowego [A] od: 2000
  • Zakres nastawy wyzwalacza przeciążeniowego [A] do: 300
  • Zakres nastawy wyzwalacza przeciążeniowego [A] od: 240
  • Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa lcu przy 400 V, 50 Hz [kA]: 36
  • Znamionowy prąd ciągły Iu [A]: 300
Wyłączniki mocy / rozłączniki mocy NZM 1, 2, 3, 4 przegląd systemu
Wyłączniki NZM do 1600 A przegląd systemu Eaton