Strona główna » Aparatura łączeniowa » Wyłączniki mocy 40A do 4000A » Eaton NZM 40A-1600A Icu 50kA » Wyłącznik mocy 250A 4-biegunowy 36kA wtykowy NZMC2-4-A250-SVE 113239 Eaton
Polecamy
Rozłącznik izolacyjny 3-biegunowy 400A DMV400N/3 1814411 EATON
Rozłącznik izolacyjny 3-biegunowy 400A DMV400N/3 1814411 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Wyłącznik mocy 250A 4P 36kA wtykowy NZMC2-4-A250-SVE 113239-90077
Wyłącznik mocy 250A 4-biegunowy 36kA wtykowy NZMC2-4-A250-SVE 113239 Eaton
Czas wysyłki: Towar na zamówienie
Kod producenta: 113239
  • Recenzje produktu (0)
  • Budowa urządzenia: Wykonanie wtykowe
  • Indeks producenta: 113239
  • Liczba biegunów: 4
  • Odpowiedni do montażu na szynie DIN: Tak
  • Opcjonalny napęd silnikowy: Tak
  • Przyłącza obwodów głównych: Z przodu
  • Rodzaj elementu przełączającego: Dźwignia
  • Rodzaj przyłącza obwodu głównego: Połączenie śrubowe
  • Stopień ochrony (IP): IP20
  • Zakres nastawy bezzwłocznego wyzwalacza zwarciowego [A] do: 2500
  • Zakres nastawy bezzwłocznego wyzwalacza zwarciowego [A] od: 1500
  • Zakres nastawy wyzwalacza przeciążeniowego [A] do: 250
  • Zakres nastawy wyzwalacza przeciążeniowego [A] od: 200
  • Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa lcu przy 400 V, 50 Hz [kA]: 36
  • Znamionowy prąd ciągły Iu [A]: 250
Wyłączniki mocy / rozłączniki mocy NZM 1, 2, 3, 4 przegląd systemu
Wyłączniki NZM do 1600 A przegląd systemu Eaton