Strona główna » Aparatura łączeniowa » Wyłączniki mocy 40A do 4000A » Eaton NZM 40A-1600A Icu 50kA » Wyłącznik mocy 250A 3-biegunowy 36kA NZMC2-A250 271423 EATON
Polecamy
Przemiennik częstotliwości Easy Altivar 310 22 kW 3x380...460V z filtrem EMC C3 IP20 ATV310HD22N4EF Schneider Electric
Przemiennik częstotliwości Easy Altivar 310 22 kW 3x380...460V z filtrem EMC C3 IP20 ATV310HD22N4EF Schneider Electric. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Wyłącznik mocy 250A 3-biegunowy 36kA NZMC2-A250 271423 EATON
EATON
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 24 godziny
Kod producenta: 271423
Stan magazynowy: 4 szt.
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość: szt.
Dodaj do koszyka
  • Opis produktu
  • Dowiedz się więcej
  • Pliki do pobrania (3)
  • Recenzje produktu (0)
Wyłącznik mocy 250A 3-biegunowy 36kA NZMC2-A250 271423 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
Wyłączniki mocy / rozłączniki mocy NZM 1, 2, 3, 4 przegląd systemu
Wyłączniki NZM do 1600 A przegląd systemu Eaton