Strona główna » Aparatura łączeniowa » Wyłączniki mocy 40A do 4000A » Eaton NZM 40A-1600A Icu 50kA » Wyłącznik mocy 200A 3-biegunowy 25kA wtykowy NZMB2-M200-SVE 113198 Eaton
Polecamy
Wyłącznik różnicowoprądowy 4-biegunowy 40A 0,03A typ AC ID K A9Z05440 Schneider Electric
Wyłącznik różnicowoprądowy 4-biegunowy 40A 0,03A typ AC ID K A9Z05440 Schneider Electric. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Wyłącznik mocy 200A 3P 25kA wtykowy NZMB2-M200-SVE 113198-89858
Wyłącznik mocy 200A 3-biegunowy 25kA wtykowy NZMB2-M200-SVE 113198 Eaton
Czas wysyłki: Towar na zamówienie
Kod producenta: 113198
  • Recenzje produktu (0)
  • Budowa urządzenia: Wykonanie wtykowe
  • Indeks producenta: 113198
  • Liczba biegunów: 3
  • Rodzaj przyłącza obwodu głównego: Połączenie śrubowe
  • Sposób wyzwalania: Termomagnetyczny
  • Stopień ochrony (IP): IP20
  • Zakres nastawy bezzwłocznego wyzwalacza zwarciowego [A] do: 2800
  • Zakres nastawy bezzwłocznego wyzwalacza zwarciowego [A] od: 1600
  • Zakres nastawy wyzwalacza przeciążeniowego [A] do: 200
  • Zakres nastawy wyzwalacza przeciążeniowego [A] od: 160
  • Znamionowa moc pracy przy AC-3, 230 V [kW]: 55
  • Znamionowa moc pracy przy AC-3, 400 V [kW]: 110
  • Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icu przy 400 V, AC [kA]: 25
  • Znamionowe napięcie pracy [V] do: 440
  • Znamionowe napięcie pracy [V] od: 440
  • Znamionowy prąd ciągły Iu [A]: 200
Wyłączniki mocy / rozłączniki mocy NZM 1, 2, 3, 4 przegląd systemu
Wyłączniki NZM do 1600 A przegląd systemu Eaton