Strona główna » Aparatura łączeniowa » Wyłączniki mocy 40A do 4000A » Eaton BZM 32A-400A Icu 36, 50 kA » Wyłącznik mocy 125A 3-biegunowy 25kA BZMB2-A125 119732 Eaton
Polecamy
Łącznik krzywkowy 0-1 3-biegunowy 25A do wbudowania P1-25/EA/SVB 041097 EATON
Łącznik krzywkowy 0-1 3-biegunowy 25A do wbudowania P1-25/EA/SVB 041097 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Wyłącznik mocy 125A 3P 25kA BZMB2-A125 119732-90079
Wyłącznik mocy 125A 3-biegunowy 25kA BZMB2-A125 119732 Eaton
Czas wysyłki: Towar na zamówienie
Kod producenta: 119732
  • Recenzje produktu (0)
  • Budowa urządzenia: Urządzenie mocowane na stałe
  • Indeks producenta: 119732
  • Liczba biegunów: 3
  • Odpowiedni do montażu na szynie DIN: Tak
  • Przyłącza obwodów głównych: Z przodu
  • Rodzaj elementu przełączającego: Dźwignia
  • Rodzaj przyłącza obwodu głównego: Połączenie śrubowe
  • Stopień ochrony (IP): IP20
  • Zakres nastawy bezzwłocznego wyzwalacza zwarciowego [A] do: 2100
  • Zakres nastawy bezzwłocznego wyzwalacza zwarciowego [A] od: 1400
  • Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa lcu przy 400 V, 50 Hz [kA]: 25