Strona główna » Aparatura łączeniowa » Wyłączniki mocy 40A do 4000A » Eaton NZM 40A-1600A Icu 50kA » Wyłącznik mocy 1250A 4-biegunowy 85kA NZMH4-4-AE1250/800 265928 Eaton
Polecamy
Przycisk sterowniczy 22mm podwójny czerwony/zielony z samopowrotem z podświetleniem 1Z 1R M22-DDL-GR-X1/X0/K11/230-W 216
Przycisk sterowniczy 22mm podwójny czerwony/zielony z samopowrotem z podświetleniem 1Z 1R M22-DDL-GR-X1/X0/K11/230-W 216509 EATON
Przycisk sterowniczy 22mm podwójny czerwony/zielony z samopowrotem z podświetleniem 1Z 1R M22-DDL-GR-X1/X0/K11/230-W 216509 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Wyłącznik mocy 1250A 4P 85kA NZMH4-4-AE1250/800 265928-89924
Wyłącznik mocy 1250A 4-biegunowy 85kA NZMH4-4-AE1250/800 265928 Eaton
EATON
Dostępność: Niedostępny
Czas wysyłki: Towar na zamówienie
Kod producenta: 265928
Stan magazynowy: 0 szt.
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Chwilowo niedostępny
Powiadom mnie o dostępności
  • Opis produktu
  • Dowiedz się więcej
  • Recenzje produktu (0)
  • Budowa urządzenia: Urządzenie mocowane na stałe
  • Indeks producenta: 265928
  • Liczba biegunów: 4
  • Opcjonalny napęd silnikowy: Tak
  • Przyłącza obwodów głównych: Z przodu
  • Rodzaj elementu przełączającego: Dźwignia
  • Rodzaj przyłącza obwodu głównego: Połączenie śrubowe
  • Stopień ochrony (IP): IP20
  • Zakres nastawy bezzwłocznego wyzwalacza zwarciowego [A] do: 15000
  • Zakres nastawy bezzwłocznego wyzwalacza zwarciowego [A] od: 2500
  • Zakres nastawy wyzwalacza przeciążeniowego [A] do: 12500
  • Zakres nastawy wyzwalacza przeciążeniowego [A] od: 630
  • Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa lcu przy 400 V, 50 Hz [kA]: 85
  • Znamionowy prąd ciągły Iu [A]: 1250
Wyłączniki mocy / rozłączniki mocy NZM 1, 2, 3, 4 przegląd systemu
Wyłączniki NZM do 1600 A przegląd systemu Eaton