Strona główna » Aparatura łączeniowa » Wyłączniki mocy 40A do 4000A » Eaton NZM 40A-1600A Icu 50kA » Wyłącznik mocy 100A 3-biegunowy 25kA wtykowy NZMB1-S100-SVE 112728 Eaton
Polecamy
Przycisk sterowniczy 22mm podwójny czerwony/zielony z samopowrotem z podświetleniem 1Z 1R M22-DDL-GR-X1/X0/K11/230-W 216
Przycisk sterowniczy 22mm podwójny czerwony/zielony z samopowrotem z podświetleniem 1Z 1R M22-DDL-GR-X1/X0/K11/230-W 216509 EATON
Przycisk sterowniczy 22mm podwójny czerwony/zielony z samopowrotem z podświetleniem 1Z 1R M22-DDL-GR-X1/X0/K11/230-W 216509 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Wyłącznik mocy 100A 3P 25kA wtykowy NZMB1-S100-SVE 112728-89640
Wyłącznik mocy 100A 3-biegunowy 25kA wtykowy NZMB1-S100-SVE 112728 Eaton
Czas wysyłki: Towar na zamówienie
Kod producenta: 112728
  • Budowa urządzenia: Wykonanie wtykowe
  • Indeks producenta: 112728
  • Liczba biegunów: 3
  • Rodzaj przyłącza obwodu głównego: Inne
  • Sposób wyzwalania: Magnetyczny
  • Stopień ochrony (IP): IP20
  • Zakres nastawy bezzwłocznego wyzwalacza zwarciowego [A] do: 1300
  • Zakres nastawy bezzwłocznego wyzwalacza zwarciowego [A] od: 800
  • Znamionowa moc pracy przy AC-3, 230 V [kW]: 30
  • Znamionowa moc pracy przy AC-3, 400 V [kW]: 55
  • Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icu przy 400 V, AC [kA]: 25
  • Znamionowe napięcie pracy [V] do: 440
  • Znamionowe napięcie pracy [V] od: 440
  • Znamionowy prąd ciągły Iu [A]: 100
Wyłączniki mocy / rozłączniki mocy NZM 1, 2, 3, 4 przegląd systemu
Wyłączniki NZM do 1600 A przegląd systemu Eaton