Strona główna » Aparatura łączeniowa » Wyłączniki mocy 40A do 4000A » Eaton NZM 40A-1600A Icu 50kA » Wyłącznik mocy 100A 3-biegunowy 150kA NZMH2-VE100-S1 100777 Eaton
Polecamy
Rozłącznik izolacyjny 3P 400A RIN 400 S 63-811226-011 APATOR
Rozłącznik izolacyjny 3P 400A RIN 400 S 63-811226-011. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Wyłącznik mocy 100A 3P 150kA NZMH2-VE100-S1 100777-89652
Wyłącznik mocy 100A 3-biegunowy 150kA NZMH2-VE100-S1 100777 Eaton
Czas wysyłki: Towar na zamówienie
Kod producenta: 100777
  • Recenzje produktu (0)
  • Budowa urządzenia: Urządzenie mocowane na stałe
  • Indeks producenta: 100777
  • Liczba biegunów: 3
  • Odpowiedni do montażu na szynie DIN: Tak
  • Opcjonalny napęd silnikowy: Tak
  • Przyłącza obwodów głównych: Z przodu
  • Rodzaj elementu przełączającego: Dźwignia
  • Rodzaj przyłącza obwodu głównego: Połączenie śrubowe
  • Stopień ochrony (IP): IP20
  • Zakres nastawczy wyzwalacza zwarciowego zwłocznego [A] do: 1000
  • Zakres nastawczy wyzwalacza zwarciowego zwłocznego [A] od: 100
  • Zakres nastawy bezzwłocznego wyzwalacza zwarciowego [A] do: 1200
  • Zakres nastawy wyzwalacza przeciążeniowego [A] do: 100
  • Zakres nastawy wyzwalacza przeciążeniowego [A] od: 80
  • Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa lcu przy 400 V, 50 Hz [kA]: 150
  • Znamionowy prąd ciągły Iu [A]: 100
Wyłączniki mocy / rozłączniki mocy NZM 1, 2, 3, 4 przegląd systemu
Wyłączniki NZM do 1600 A przegląd systemu Eaton