Strona główna » Aparatura łączeniowa » Wyłączniki mocy 40A do 4000A » Eaton NZM 40A-1600A Icu 50kA » Wyłącznik mocy 1000A 3-biegunowy 85kA NZMH4-AE1000-S1 290372 Eaton
Polecamy
Łącznik krzywkowy 0-1 3-biegunowy 25A do wbudowania P1-25/EA/SVB 041097 EATON
Łącznik krzywkowy 0-1 3-biegunowy 25A do wbudowania P1-25/EA/SVB 041097 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Wyłącznik mocy 1000A 3P 85kA NZMH4-AE1000-S1 290372-89634
Wyłącznik mocy 1000A 3-biegunowy 85kA NZMH4-AE1000-S1 290372 Eaton
EATON
Dostępność: Niedostępny
Czas wysyłki: Towar na zamówienie
Kod producenta: 290372
Stan magazynowy: 0 szt.
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Chwilowo niedostępny
Powiadom mnie o dostępności
  • Recenzje produktu (0)
  • Budowa urządzenia: Kompletne urządzenie w obudowie
  • Indeks producenta: 290372
  • Liczba biegunów: 3
  • Opcjonalny napęd silnikowy: Tak
  • Przyłącza obwodów głównych: Z przodu
  • Rodzaj elementu przełączającego: Dźwignia
  • Rodzaj przyłącza obwodu głównego: Połączenie śrubowe
  • Stopień ochrony (IP): IP20
  • Wbudowany napęd silnikowy: Nie
  • Zakres nastawy bezzwłocznego wyzwalacza zwarciowego [A] do: 12000
  • Zakres nastawy bezzwłocznego wyzwalacza zwarciowego [A] od: 2000
  • Zakres nastawy wyzwalacza przeciążeniowego [A] do: 1000
  • Zakres nastawy wyzwalacza przeciążeniowego [A] od: 500
  • Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa lcu przy 400 V, 50 Hz [kA]: 85
  • Znamionowy prąd ciągły Iu [A]: 1000
Wyłączniki mocy / rozłączniki mocy NZM 1, 2, 3, 4 przegląd systemu
Wyłączniki NZM do 1600 A przegląd systemu Eaton