Strona główna » Przyciski / Przełączniki / Sygnalizatory » Eaton RMQ-Titan » Soczewki, plakietki lampek i przycisków » Wkładka przycisku 22mm płaska czerwona z symbolem STOP 0 M22-XD-R-X0 218153 EATON
Polecamy
Rozłącznik izolacyjny 3-biegunowy 160A DMV160N/3 1814178 EATON
Rozłącznik izolacyjny 3-biegunowy 160A DMV160N/3 1814178 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Wkładka przycisku 22mm płaska czerwona z symbolem STOP 0 M22-XD-R-X0 218153 EATON
EATON
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 24 godziny
Kod producenta: 218153
Stan magazynowy: 20 szt.
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość: szt.
Dodaj do koszyka
  • Recenzje produktu (0)
Wkładka przycisku 22mm płaska czerwona z symbolem STOP 0 M22-XD-R-X0 218153 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  Źródłem światła podświetlanych elementów są diody LED o napięciu roboczym od 12 ÷ 500 V. Najważniejsze argumenty skłaniające do podjęcia decyzji o zastosowaniu tego nowoczesnego systemu to:
- duża odporność na udary i wibracje;
- praca w szerokim zakresie temperatur od -25 ÷ 75 °C;