Strona główna » Aparatura łączeniowa » Wkładki bezpiecznikowe » Wkładki bezpiecznikowe WT-NH (NH1, NH2, NH3, NH4, NH000, NH00) » Wkładka bezpiecznikowa NH2 200A gL/gG 500V 200NHG02B EATON
Polecamy
Rozłącznik izolacyjny 3-biegunowy 400A DMV400N/3 1814411 EATON
Rozłącznik izolacyjny 3-biegunowy 400A DMV400N/3 1814411 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Wkładka bezpiecznikowa NH2 200A gL/gG 500V 200NHG02B EATON
EATON
1 osoba kupiła 6 produktów
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 24 godziny
Kod producenta: 200NHG02B
Stan magazynowy: 99 szt.
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Oszczędzasz: 32.19%