Strona główna » Aparatura łączeniowa » Wkładki bezpiecznikowe » Wkładki bezpiecznikowe WT-NH (NH1, NH2, NH3, NH4, NH000, NH00) » Wkładka bezpiecznikowa NH000 40A gL/gG 500V 40NHG000B EATON
Polecamy
Łącznik krzywkowy 0-1 3-biegunowy 25A do wbudowania P1-25/EA/SVB 041097 EATON
Łącznik krzywkowy 0-1 3-biegunowy 25A do wbudowania P1-25/EA/SVB 041097 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Wkładka bezpiecznikowa NH000 40A gL/gG 500V 40NHG000B EATON
EATON
2 osoby kupiły 13 produktów
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 24 godziny
Kod producenta: 40NHG000B
Stan magazynowy: 145 szt.
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Oszczędzasz: 32.26%