Strona główna » Silniki / Sterowanie / Styczniki » Styczniki / Przekaźniki przeciążeniowe » Schneider Electric styczniki » Schneider Electric styczniki TeSys k 0,06 kW-5,5 kW » Stycznik pomocniczy 6A 4Z 0R 380V AC 50/60Hz LC1K0610Q7 Schneider Electric
Polecamy
Przemiennik częstotliwości Easy Altivar 310 22 kW 3x380...460V z filtrem EMC C3 IP20 ATV310HD22N4EF Schneider Electric
Przemiennik częstotliwości Easy Altivar 310 22 kW 3x380...460V z filtrem EMC C3 IP20 ATV310HD22N4EF Schneider Electric. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
LC1K0610Q7-Stycznik-pomocniczy-6A-4Z-0R-380V-AC-50-60Hz-Schneider-Electric
Stycznik pomocniczy 6A 4Z 0R 380V AC 50/60Hz LC1K0610Q7 Schneider Electric
SCHNEIDER ELECTRIC
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 24 godziny
Kod producenta: LC1K0610Q7
Stan magazynowy: 2 szt.
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość: szt.
Dodaj do koszyka
  • Opis produktu
  • Pliki do pobrania (3)
  • Recenzje produktu (0)
Stycznik pomocniczy 6A 4Z 0R 380V AC 50/60Hz LC1K0610Q7 Schneider Electric. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • Karta katalogowa Stycznik pomocniczy 6A 4Z 0R 380V AC 50/60Hz LC1K0610Q7 Schneider Electric-karta katalogowa.pdf
  • Informacje techniczne Stycznik pomocniczy 6A 4Z 0R 380V AC 50/60Hz LC1K0610Q7 Schneider Electric-informacje techniczne.pdf
  • Deklaracja zgodności/certyfikat Stycznik pomocniczy 6A 4Z 0R 380V AC 50/60Hz LC1K0610Q7 Schneider Electric-deklaracja zgodności.pdf