Strona główna » Silniki / Sterowanie / Styczniki » Styczniki / Przekaźniki przeciążeniowe » Schneider Electric styczniki » Schneider Electric styczniki TeSys D 0,06 kW-75 kW » Stycznik nawrotny 12A, napięcie sterujące 220 V AC LC2D12M7 Schneider Electric
Polecamy
Stycznik modułowy 40A 4Z 0R 230V AC iCT A9C20844 Schneider Electric
Stycznik modułowy 40A 4Z 0R 230V AC iCT A9C20844 Schneider Electric. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
LC2D12M7-Stycznik-nawrotny-I-12A-AC-3-napięcie-cewki-220-V-Schneider-Electric
Stycznik nawrotny 12A, napięcie sterujące 220 V AC LC2D12M7 Schneider Electric
SCHNEIDER ELECTRIC
Dostępność: Niedostępny
Czas wysyłki: Towar na zamówienie
Kod producenta: LC2D12M7
Stan magazynowy: 0 szt.
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Chwilowo niedostępny
Powiadom mnie o dostępności
  • Opis produktu
  • Pliki do pobrania (3)
  • Recenzje produktu (0)
Stycznik nawrotny 12A, napięcie sterujące 220 V AC LC2D12M7 Schneider Electric. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • Karta katalogowa Stycznik nawrotny 12A, napięcie sterujące 220 V AC LC2D12M7 Schneider Electric-karta katalogowa.pdf
  • Informacje techniczne Stycznik nawrotny 12A, napięcie sterujące 220 V AC LC2D12M7 Schneider Electric-informacje techniczne.pdf
  • Instrukcja montażu Stycznik nawrotny 12A, napięcie sterujące 220 V AC LC2D12M7 Schneider Electric-instrukcja montażu.pdf