Strona główna » Silniki / Sterowanie / Styczniki » Styczniki / Przekaźniki przeciążeniowe » Schneider Electric styczniki » Schneider Electric styczniki TeSys D 0,06 kW-75 kW » Stycznik mocy 80A 3-biegunowy 230V AC 1Z 1R LC1D80P7 Schneider Electric
Polecamy
Rozłącznik izolacyjny 3P 400A RIN 400 S 63-811226-011 APATOR
Rozłącznik izolacyjny 3P 400A RIN 400 S 63-811226-011. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Stycznik mocy 80A 3-biegunowy 230V AC 1Z 1R LC1D80P7 Schneider Electric
SCHNEIDER ELECTRIC
3 osoby kupiły 3 produkty
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 24 godziny
Kod producenta: LC1D80P7
Stan magazynowy: 68 szt.
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość: szt.
Dodaj do koszyka
  • Opis produktu
  • Pliki do pobrania (3)
  • Recenzje produktu (0)
Stycznik mocy 80A 3-biegunowy 230V AC 1Z 1R LC1D80P7 Schneider Electric. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
Seria produktu: TeSys seria
Napięcie sterujące: 230V AC
Prąd znamionowy: In=80 A
Konfiguracja styków głównych (NO, NC)+pomocniczych (Z, R): 3 NO + 1Z 1R
  • Karta katalogowa Stycznik mocy 80A 3-biegunowy 230V AC 1Z 1R LC1D80P7 Schneider Electric-karta katalogowa.pdf
  • Informacje techniczne Stycznik mocy 80A 3-biegunowy 230V AC 1Z 1R LC1D80P7 Schneider Electric-informacje techniczne.pdf
  • Instrukcja montażu Stycznik mocy 80A 3-biegunowy 230V AC 1Z 1R LC1D80P7 Schneider Electric-instrukcja montażu.pdf