Strona główna » Silniki / Sterowanie / Styczniki » Styczniki / Przekaźniki przeciążeniowe » Schneider Electric styczniki » Schneider Electric styczniki TeSys D 0,06 kW-75 kW » Stycznik mocy 38A 3-biegunowy 230V AC 1Z 1R LC1D38P7 Schneider Electric
Polecamy
Rozłącznik izolacyjny 3-biegunowy 400A DMV400N/3 1814411 EATON
Rozłącznik izolacyjny 3-biegunowy 400A DMV400N/3 1814411 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Stycznik mocy 38A 3-biegunowy 230V AC 1Z 1R LC1D38P7 Schneider Electric
SCHNEIDER ELECTRIC
3 osoby kupiły 3 produkty
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 24 godziny
Kod producenta: LC1D38P7
Stan magazynowy: 103 szt.
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość: szt.
Dodaj do koszyka
  • Opis produktu
  • Pliki do pobrania (3)
  • Recenzje produktu (0)
Stycznik mocy 38A 3-biegunowy 230V AC 1Z 1R LC1D38P7 Schneider Electric. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
Prąd znamionowy: In=38 A
Konfiguracja styków głównych (NO, NC)+pomocniczych (Z, R): 3 NO + 1Z 1R
Napięcie sterujące: 230V AC
Seria produktu: TeSys seria
  • Karta katalogowa Stycznik mocy 38A 3-biegunowy 230V AC 1Z 1R LC1D38P7 Schneider Electric-karta katalogowa.pdf
  • Informacje techniczne Stycznik mocy 38A 3-biegunowy 230V AC 1Z 1R LC1D38P7 Schneider Electric-informacje techniczne.pdf
  • Deklaracja zgodności / certyfikat Stycznik mocy 38A 3-biegunowy 230V AC 1Z 1R LC1D38P7 Schneider Electric-deklaracja zgodności.pdf