Strona główna » Silniki / Sterowanie / Styczniki » Styczniki / Przekaźniki przeciążeniowe » Schneider Electric styczniki » Schneider Electric styczniki TeSys D 0,06 kW-75 kW » Stycznik mocy 12A 3-biegunowy 220V AC 1Z 1R LC1D12M7 Schneider Electric
Polecamy
Rozłącznik izolacyjny 3P 400A RIN 400 S 63-811226-011 APATOR
Rozłącznik izolacyjny 3P 400A RIN 400 S 63-811226-011. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Stycznik mocy 12A 3-biegunowy 220V AC 1Z 1R LC1D12M7 Schneider Electric
SCHNEIDER ELECTRIC
Dostępność: Niedostępny
Czas wysyłki: Towar na zamówienie
Kod producenta: LC1D12M7
Stan magazynowy: 0 szt.
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Chwilowo niedostępny
Powiadom mnie o dostępności
  • Recenzje produktu (0)
Stycznik mocy 12A 3-biegunowy 220V AC 1Z 1R LC1D12M7 Schneider Electric. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
Seria produktu: TeSys seria
Napięcie sterujące: 220V AC
Prąd znamionowy: In=12 A
Konfiguracja styków głównych (NO, NC)+pomocniczych (Z, R): 3 NO + 1Z 1R
  • Karta katalogowa Stycznik mocy 12A 3-biegunowy 220V AC 1Z 1R LC1D12M7 Schneider Electric-karta katalogowa.pdf
  • Informacje techniczne Stycznik mocy 12A 3-biegunowy 220V AC 1Z 1R LC1D12M7 Schneider Electric-informacje techniczne.pdf
  • Deklaracja zgodności / certyfikat Stycznik mocy 12A 3-biegunowy 220V AC 1Z 1R LC1D12M7 Schneider Electric-deklaracja zgodności.pdf