Strona główna » Silniki / Sterowanie / Styczniki » Styczniki / Przekaźniki przeciążeniowe » Schneider Electric styczniki » Schneider Electric styczniki TeSys D 0,06 kW-75 kW » Stycznik mocy 80A, 4-biegunowy 4 NO, napięcie sterujące 12 V DC LC1DT80AJD Schneider Electric
Polecamy
Rozłącznik izolacyjny 3-biegunowy 160A DMV160N/3 1814178 EATON
Rozłącznik izolacyjny 3-biegunowy 160A DMV160N/3 1814178 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
LC1DT80AJD-Stycznik-4-bieguny-I80A-AC-1-styki-4-NO-napięcie-cewki-12-VD-Schneider-Electric
Stycznik mocy 80A, 4-biegunowy 4 NO, napięcie sterujące 12 V DC LC1DT80AJD Schneider Electric
Czas wysyłki: Towar na zamówienie
Kod producenta: LC1DT80AJD
  • Opis produktu
  • Pliki do pobrania (3)
  • Recenzje produktu (0)
Stycznik mocy 80A, 4-biegunowy 4 NO, napięcie sterujące 12 V DC LC1DT80AJD Schneider Electric. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • Karta katalogowa Stycznik mocy 80A, 4-biegunowy 4 NO, napięcie sterujące 12 V DC LC1DT80AJD Schneider Electric-karta katalogowa.pdf
  • Informacje techniczne Stycznik mocy 80A, 4-biegunowy 4 NO, napięcie sterujące 12 V DC LC1DT80AJD Schneider Electric-informacje techniczne.pdf
  • Instrukcja montażu Stycznik mocy 80A, 4-biegunowy 4 NO, napięcie sterujące 12 V DC LC1DT80AJD Schneider Electric-instrukcja montażu.pdf