Strona główna » Silniki / Sterowanie / Styczniki » Styczniki / Przekaźniki przeciążeniowe » Schneider Electric styczniki » Schneider Electric styczniki TeSys D 0,06 kW-75 kW » Stycznik mocy 32A, 4-biegunowy 4 NO, styki pom. 1NC+1NO, napięcie sterujące 48 V DC LC1DT32ED Schneider Electric
Polecamy
Duży przycisk bezpieczeństwa 1R 1Z bez samopowrotu czerwony IP67 FAK-R/V/KC11/IY 229748 EATON
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
LC1DT32ED-Stycznik-4-bieguny-I32A-AC-1-styki-4-NO-napięcie-cewki-48-V-Schneider-Electric
Stycznik mocy 32A, 4-biegunowy 4 NO, styki pom. 1NC+1NO, napięcie sterujące 48 V DC LC1DT32ED Schneider Electric
SCHNEIDER ELECTRIC
Dostępność: Niedostępny
Czas wysyłki: Towar na zamówienie
Kod producenta: LC1DT32ED
Stan magazynowy: 0 szt.
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Chwilowo niedostępny
Powiadom mnie o dostępności
  • Opis produktu
  • Pliki do pobrania (3)
  • Recenzje produktu (0)
Stycznik mocy 32A, 4-biegunowy 4 NO, styki pom. 1NC+1NO, napięcie sterujące 48 V DC LC1DT32ED Schneider Electric. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • Karta katalogowa Stycznik mocy 32A, 4-biegunowy 4 NO, styki pom. 1NC+1NO, napięcie sterujące 48 V DC LC1DT32ED Schneider Electric-karta katalogowa.pdf
  • Informacje techniczne Stycznik mocy 32A, 4-biegunowy 4 NO, styki pom. 1NC+1NO, napięcie sterujące 48 V DC LC1DT32ED Schneider Electric-informacje techniczne.pdf
  • Instrukcja montażu Stycznik mocy 32A, 4-biegunowy 4 NO, styki pom. 1NC+1NO, napięcie sterujące 48 V DC LC1DT32ED Schneider Electric-instrukcja montażu.pdf