Strona główna » Silniki / Sterowanie / Styczniki » Styczniki / Przekaźniki przeciążeniowe » Schneider Electric styczniki » Schneider Electric styczniki TeSys D 0,06 kW-75 kW » Stycznik mocy 20A, 4-biegunowy 4 NO, napięcie sterujące 110 V AC LC1DT20F7 Schneider Electric
Polecamy
Rozłącznik izolacyjny 3-biegunowy 250A DMV250N/3 1814408 EATON
Rozłącznik izolacyjny 3-biegunowy 250A DMV250N/3 1814408 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
LC1DT20F7-Stycznik-4-bieguny-I20A-AC-1-styki-4-NO-napięcie-cewki-110-V-Schneider-Electric
Stycznik mocy 20A, 4-biegunowy 4 NO, napięcie sterujące 110 V AC LC1DT20F7 Schneider Electric
SCHNEIDER ELECTRIC
Dostępność: Niedostępny
Czas wysyłki: Towar na zamówienie
Kod producenta: LC1DT20F7
Stan magazynowy: 0 szt.
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Chwilowo niedostępny
Powiadom mnie o dostępności
  • Opis produktu
  • Pliki do pobrania (2)
  • Recenzje produktu (0)
Stycznik mocy 20A, 4-biegunowy 4 NO, napięcie sterujące 110 V AC LC1DT20F7 Schneider Electric. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • Karta katalogowa Stycznik mocy 20A, 4-biegunowy 4 NO, napięcie sterujące 110 V AC LC1DT20F7 Schneider Electric-karta katalogowa.pdf
  • Informacje techniczne Stycznik mocy 20A, 4-biegunowy 4 NO, napięcie sterujące 110 V AC LC1DT20F7 Schneider Electric-informacje techniczne.pdf