Strona główna » Aparatura łączeniowa » Rozłączniki izolacyjne » Rozłączniki izolacyjne bez bezpieczników » Eaton rozłączniki serii P do 315A (110 kW) » Rozłącznik izolacyjny 3-biegunowy 160A do instalowania rozłącznego P5-160/V/SVB 280928 EATON
Polecamy
Łącznik krzywkowy 0-1 3-biegunowy 25A do wbudowania P1-25/EA/SVB 041097 EATON
Łącznik krzywkowy 0-1 3-biegunowy 25A do wbudowania P1-25/EA/SVB 041097 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Rozłącznik izolacyjny 3-biegunowy 160A do instalowania rozłącznego P5-160/V/SVB 280928 EATON
EATON
Dostępność: Niedostępny
Czas wysyłki: Towar na zamówienie
Kod producenta: 280928
Stan magazynowy: 0 szt.
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Chwilowo niedostępny
Powiadom mnie o dostępności
  • Opis produktu
  • Dowiedz się więcej
  • Pliki do pobrania (4)
  • Recenzje produktu (0)
Rozłącznik izolacyjny 3-biegunowy 160A do instalowania rozłącznego P5-160/V/SVB 280928 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
Rozłączniki izolacyjne serii P, P1 do 32 A, P3 do 100 A, P5 do 315 A