Strona główna » Silniki / Sterowanie / Styczniki » Łączniki krzywkowe » Schneider Electric łączniki krzywkowe Harmony K » Przełącznik piórkowy krzywkowy krokowy, 2-bieg., 60°, 10A, dla fi 16mm lub 22mm K10F013NCH Schneider Electric
Polecamy
Rozłącznik izolacyjny 3-biegunowy 400A DMV400N/3 1814411 EATON
Rozłącznik izolacyjny 3-biegunowy 400A DMV400N/3 1814411 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
K10F013NCH-Przełącznik-piórkowy-krzywkowy-krokowy-2-bieg-60-10A-dla-O-16-lub-22m-Schneider-Electric
Przełącznik piórkowy krzywkowy krokowy, 2-bieg., 60°, 10A, dla fi 16mm lub 22mm K10F013NCH Schneider Electric
SCHNEIDER ELECTRIC
Dostępność: Niedostępny
Czas wysyłki: Towar na zamówienie
Kod producenta: K10F013NCH
Stan magazynowy: 0 szt.
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Chwilowo niedostępny
Powiadom mnie o dostępności
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Przełącznik piórkowy krzywkowy krokowy, 2-bieg., 60°, 10A, dla fi 16mm lub 22mm K10F013NCH Schneider Electric. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.