Strona główna » Silniki / Sterowanie / Styczniki » Łączniki krzywkowe » Schneider Electric łączniki krzywkowe Harmony K » Przełącznik piórkowy krzywkowy amper., 3L-N, 90°, 10A, dla fi 16mm lub 22mm K10F003MCH Schneider Electric
Polecamy
Przemiennik częstotliwości Easy Altivar 310 22 kW 3x380...460V z filtrem EMC C3 IP20 ATV310HD22N4EF Schneider Electric
Przemiennik częstotliwości Easy Altivar 310 22 kW 3x380...460V z filtrem EMC C3 IP20 ATV310HD22N4EF Schneider Electric. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
K10F003MCH-Przełącznik-piórkowy-krzywkowy-amper-3L-N-90-10A-dla-O-16-lub-22m-Schneider-Electric
Przełącznik piórkowy krzywkowy amper., 3L-N, 90°, 10A, dla fi 16mm lub 22mm K10F003MCH Schneider Electric
SCHNEIDER ELECTRIC
Dostępność: Niedostępny
Czas wysyłki: Towar na zamówienie
Kod producenta: K10F003MCH
Stan magazynowy: 0 szt.
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Chwilowo niedostępny
Powiadom mnie o dostępności
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Przełącznik piórkowy krzywkowy amper., 3L-N, 90°, 10A, dla fi 16mm lub 22mm K10F003MCH Schneider Electric. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.