Strona główna » Silniki / Sterowanie / Styczniki » Łączniki krzywkowe » Schneider Electric łączniki krzywkowe Harmony K » Przełącznik piórkowy krzywkowy, 2-bieg., 60°, 10A, dla O 16 lub 22mm K10D002UCH Schneider Electric
Polecamy
Rozłącznik izolacyjny 3P 400A RIN 400 S 63-811226-011 APATOR
Rozłącznik izolacyjny 3P 400A RIN 400 S 63-811226-011. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Przełącznik piórkowy krzywkowy, 2-bieg., 60°, 10A, dla O 16 lub 22mm K10D002UCH Schneider Electric