Strona główna » Aparatura modułowa » Aparatura modułowa akcesoria » Przeciwpożarowy detektor iskrzenia 2P B 10A 0,03A typ A AFDD-10/2/B/003-A 187168 Eaton
Polecamy
Rozłącznik izolacyjny 3-biegunowy 160A DMV160N/3 1814178 EATON
Rozłącznik izolacyjny 3-biegunowy 160A DMV160N/3 1814178 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Przeciwpożarowy detektor iskrzenia 2P B 10A 0,03A typ A AFDD-10/2/B/003-A 187168
Przeciwpożarowy detektor iskrzenia 2P B 10A 0,03A typ A AFDD-10/2/B/003-A 187168 Eaton
EATON
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 24 godziny
Kod producenta: 187168
Stan magazynowy: 4 szt.
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Oszczędzasz: 57.81%
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość: szt.
Dodaj do koszyka
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Przeciwpożarowy detektor iskrzenia 2P B 10A 0,03A typ A AFDD-10/2/B/003-A 187168 Eaton. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.