Strona główna » Aparatura łączeniowa » Rozłączniki izolacyjne » Rozłączniki izolacyjne bez bezpieczników » Akcesoria rozłączniki izolacyjne bez bezpieczników » Metalowa przedłużka P1/P3 400 mm P1/P3-M400 172844 EATON
Polecamy
Przemiennik częstotliwości Easy Altivar 310 3,0 kW 3x380...460V bez filtra EMC ATV310HU30N4E Schneider Electric
Przemiennik częstotliwości Easy Altivar 310 3,0 kW 3x380...460V bez filtra EMC ATV310HU30N4E Schneider Electric. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Metalowa przedłużka P1/P3 400 mm P1/P3-M400 172844 EATON
EATON
1 osoba kupiła 1 produkt
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 24 godziny
Kod producenta: 172844
Stan magazynowy: 3 szt.
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość: szt.
Dodaj do koszyka
  • Opis produktu
  • Dowiedz się więcej
  • Pliki do pobrania (3)
  • Recenzje produktu (0)
Metalowa przedłużka P1/P3 400 mm P1/P3-M400 172844 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
Rozłączniki izolacyjne serii P, P1 do 32 A, P3 do 100 A, P5 do 315 A