Strona główna » Aparatura łączeniowa » Rozłączniki izolacyjne » Rozłączniki izolacyjne z bezpiecznikami » Eaton rozłączniki bezpiecznikowe NH 160A-250A-400A-630A / QSA 40A - 800A » Łącznik do zacisków V-klema dla LTS-160/00 Z-LTS-V-LA 263129 EATON
Polecamy
Stycznik modułowy 40A 4Z 0R 230V AC iCT A9C20844 Schneider Electric
Stycznik modułowy 40A 4Z 0R 230V AC iCT A9C20844 Schneider Electric. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Łącznik do zacisków V-klema dla LTS-160/00 Z-LTS-V-LA 263129 EATON
EATON
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 24 godziny
Kod producenta: 263129
Stan magazynowy: 50 szt.
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Oszczędzasz: 8.88%