Strona główna » Aparatura łączeniowa » Wkładki bezpiecznikowe » Podstawy bezpiecznikowe / gniazda / główki bezpiecznikowe » Gniazdo bezpiecznikowe na szynę 3-biegunowe 63A D02 400V DIN D0 3268/3 VR D02/E18 LD02K63-3SS Hager Polo
Polecamy
Przemiennik częstotliwości Easy Altivar 310 3,0 kW 3x380...460V bez filtra EMC ATV310HU30N4E Schneider Electric
Przemiennik częstotliwości Easy Altivar 310 3,0 kW 3x380...460V bez filtra EMC ATV310HU30N4E Schneider Electric. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Gniazdo bezpiecznikowe na szynę 3-biegunowe 63A D02 400V DIN D0 3268/3 VR D02/E18 LD02K63-3SS Hager Polo
HAGER POLO
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 24 godziny
Kod producenta: LD02K63-3SS
Stan magazynowy: 10 szt.
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Oszczędzasz: 26.96%
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość: szt.
Dodaj do koszyka
  • Opis produktu
  • Pliki do pobrania (3)
  • Recenzje produktu (0)
Gniazdo bezpiecznikowe na szynę 3-biegunowe 63A D02 400V DIN D0 3268/3 VR D02/E18 LD02K63-3SS Hager Polo. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.