Strona główna » Aparatura łączeniowa » Wkładki bezpiecznikowe » Gniazdo bezpiecznikowe na szyny 60mm 3-biegunowe 63A D02 400V DIN D02-SO/63/3-R-27 114315 Eaton
Polecamy
Duży przycisk bezpieczeństwa 1R 1Z bez samopowrotu czerwony IP67 FAK-R/V/KC11/IY 229748 EATON
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
114315-Gniazdo-bezpiecznikowe-na-most-szynowy-60mm-3P-63A-D02-SO633-R-27-Eaton
114315-rys1-Gniazdo-bezpiecznikowe-na-most-szynowy-60mm-3P-63A-D02-SO633-R-27-Eaton
Gniazdo bezpiecznikowe na szyny 60mm 3-biegunowe 63A D02 400V DIN D02-SO/63/3-R-27 114315 Eaton
EATON
2 osoby kupiły 5 produktów
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 24 godziny
Kod producenta: 114315
Stan magazynowy: 12 szt.
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość: szt.
Dodaj do koszyka
  • Opis produktu
  • Pliki do pobrania (1)
  • Recenzje produktu (0)
Gniazdo bezpiecznikowe na most szynowy 60mm 3-biegunowe 63A D02 400V DIN D02-SO/63/3-R-27 114315 Eaton. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.