Strona główna » Falowniki / Softstarty / Rozruszniki » Schneider Electric przemienniki częstotliwości Altivar » Falownik 22,0kW IP55 Filtr klasy B, 3x400V AC, Altivar 212, ATV212WD22N4C Schneider Electric
Polecamy
Łącznik krzywkowy awaryjny 16A 3P ATEX Strefa 22(D) w puszcze aluminiowej GW70472
Łącznik krzywkowy awaryjny 16A 3P ATEX Strefa 22(D) w puszcze aluminiowej GW70472. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
ATV212WD22N4C-Falownik-Altivar-212-HVAC-3~400VAC-220kW-IP55-Filtr-klasy-B-A-Schneider-Electric
Falownik 22,0kW IP55 Filtr klasy B, 3x400V AC, Altivar 212, ATV212WD22N4C Schneider Electric
SCHNEIDER ELECTRIC
Dostępność: Niedostępny
Czas wysyłki: Towar na zamówienie
Kod producenta: ATV212WD22N4C
Stan magazynowy: 0 szt.
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Chwilowo niedostępny
Powiadom mnie o dostępności
  • Opis produktu
  • Pliki do pobrania (3)
  • Recenzje produktu (0)
Falownik 22,0kW IP55 Filtr klasy B, 3x400V AC, Altivar 212, ATV212WD22N4C Schneider Electric. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • Karta katalogowa Falownik 22,0kW IP55 Filtr klasy B, 3x400V AC, Altivar 212, ATV212WD22N4C Schneider Electric-karta katalogowa.pdf
  • Informacje techniczne Falownik 22,0kW IP55 Filtr klasy B, 3x400V AC, Altivar 212, ATV212WD22N4C Schneider Electric-informacje techniczne.pdf